- Porttelefon RCO PA MIF-519 S Gen2 (RCO24050064)
Porttelefon RCO PA MIF-519 S Gen2
Porttelefon (Mifare) i svart utförande med display och initiering för NoKey offline.
För att ytterligare skydda porttelefonen erbjuds regnskydd.
PA-519 S erbjuds i svart färg.
Strömförbrukning, Standby: Max 105mA @24VDC.
Strömförbrukning, Under samtal: Max 500mA @24VDC.
Brytström relä: 0,6A.